Omar Khayyam

Sledovat Omar Khayyam online

1946

Omar Khayyam (1946) — . Sledujte Omar Khayyam online na IPTV App v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

O čem je Omar Khayyam?

The film depicts Omar Khayyam's life, including his rejection of dancer Mahru, which prompts her and rival Ghiyas Beg to persecute him. Despite exile and suffering, Khayyam persists in his humanitarian and scientific work. The plot concludes with his unjust conviction and death sentence for treason, followed by eventual vindication.

Premiéra
1946-07-19
Režie
Mohan Sinha

Hlavní obsazení

  • K.L. Saigal Omar Khayyam
  • Suraiya Mehru
  • Wasti Ghiyas Beg
  • Shakir
  • Leela
  • Madan Puri

Jak sledovat Omar Khayyam na IPTV App

Sledovat Omar Khayyam na IPTV App zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Omar Khayyam ve 4K na IPTV App — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Omar Khayyam ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV App už má Omar Khayyam a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 18 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 130 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.