Wonder Momo

Δείτε το Wonder Momo online

★ 4.8 2014 1 Σεζόν Κινούμενα ΣχέδιαΚωμωδίαΠεριπέτεια - Δράσης

Wonder Momo (2014) — Κινούμενα Σχέδια, Κωμωδία, Περιπέτεια - Δράσης. Δείτε το Wonder Momo online στο IPTV App σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Wonder Momo;

One day, a group of aliens planning to take over Earth invade Tokyo. Momoko, who aspires to be an idol, gets involved in the fight in an unexpected form. Warudemon, king of the alien empire, uses various tactics to hunt down Momoko and the people around her. Momoko then decides to stand up to the Warudemon, plain and simple.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 5 — Shibuya Under Attack! · 2014-03-06

Team Momo is pushed to the limit as aliens expand their invasion to Kyoto.

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Κωμωδία, Περιπέτεια - Δράσης
Πρώτη προβολή
2014-02-06
Βαθμολογία
★ 4.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Yuka Fujiwara Momoko Kanda / Wonder Momo (voice)
  • Misaki Komatsu Akiho Matsuo / Amazona (voice)

Πώς να δείτε το Wonder Momo στο IPTV App

Το να δείτε το Wonder Momo στο IPTV App παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Wonder Momo σε 4K στο IPTV App — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Wonder Momo σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV App έχει ήδη το Wonder Momo καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.