Captain America

Tonton Captain America dalam talian

★ 5.4 1944 244 min ActionAdventureScience Fiction

Captain America (1944) — Action, Adventure, Science Fiction. Tonton Captain America dalam talian di IPTV App dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Captain America?

Superhero Captain America battles the evil forces of the archvillain called The Scarab, who poisons his enemies and steals a secret device capable of destroying buildings by sound vibrations.

Genre
Action, Adventure, Science Fiction
Tayangan
1944-02-05
Pengarah
John English
Penilaian
★ 5.4 / 10

Pelakon utama

  • Dick Purcell Captain America / Grant Gardner
  • Lorna Gray Gail Richards
  • Lionel Atwill Cyrus Maldor
  • Charles Trowbridge Police Commissioner Dryden
  • Russell Hicks Mayor Randolph
  • George J. Lewis Bart Matson

Cara menonton Captain America di IPTV App

Menonton Captain America di IPTV App mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Captain America 4K di IPTV App — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Captain America hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV App sudah ada Captain America serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.