Tees Maar Khan

Tonton Tees Maar Khan dalam talian

★ 3.7 2010 137 min ComedyCrime

Tees Maar Khan (2010) — Comedy, Crime. Tonton Tees Maar Khan dalam talian di IPTV App dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Tees Maar Khan?

A con artist poses as a film director in a village with the intention of executing a caper with the unwitting help of the villagers.

Genre
Comedy, Crime
Tayangan
2010-12-24
Pengarah
Farah Khan
Penilaian
★ 3.7 / 10

Pelakon utama

  • Akshay Kumar Tabrez Mirza Khan/Tees Maar Khan
  • Katrina Kaif Anya Khan
  • Akshaye Khanna Atish Kapoor
  • Ali Asgar Burger
  • Vijay Maurya Soda
  • Dharampal Dollar

Cara menonton Tees Maar Khan di IPTV App

Menonton Tees Maar Khan di IPTV App mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Tees Maar Khan 4K di IPTV App — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Tees Maar Khan hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV App sudah ada Tees Maar Khan serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.