The Bye Bye Man

The Bye Bye Man izle

★ 5.2 2017 96 dk KorkuGerilim

The Bye Bye Man (2017) — Korku, Gerilim. The Bye Bye Man, IPTV App üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Fragmanı izle

The Bye Bye Man konusu nedir?

Üç üniversite arkadaşı, kampüs dışında eski bir eve taşınırlar. Ancak burada "The Bye Bye Man" adında güçlü bir varlığı istemeden açığa çıkarırlar. Bu adamın adını öğrenen herkes, gücünün etkisi altına girerek akıl almaz vahşilikte cinayetler gerçekleştirmektedir. Gençler "The Bye Bye Man"in şerrinden korunabilmek için onu olabildiğince az akıllarına getirip bu sırrı herkesten saklamak ve birbirlerini kollamak zorunda kalacaklardır.

Türler
Korku, Gerilim
Vizyon
2017-01-12
Yönetmen
Stacy Title
Puan
★ 5.2 / 10

Başroldekiler

  • Douglas Smith Elliot
  • Lucien Laviscount John
  • Cressida Bonas Sasha
  • Doug Jones The Bye Bye Man
  • Michael Trucco Virgil
  • Jenna Kanell Kim

IPTV App üzerinde The Bye Bye Man nasıl izlenir

IPTV App üzerinde The Bye Bye Man izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

The Bye Bye Man içeriğini IPTV App ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

The Bye Bye Man izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV App zaten The Bye Bye Man içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.