Désiré Landru

Дивитися Désiré Landru онлайн

★ 5.8 2005 96 хв КриміналТелефільм

Désiré Landru (2005) — Кримінал, Телефільм. Дивіться Désiré Landru онлайн на IPTV App у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Désiré Landru?

Désiré Landru - husband, lover - and murderer. Based on documented facts, this is the full story of one of the most ambiguous criminals and lovers of the 20th century, the first modern serial killer.

Жанри
Кримінал, Телефільм
Прем'єра
2005-09-19
Режисер
Pierre Boutron
Рейтинг
★ 5.8 / 10

Головні ролі

  • Patrick Timsit Désiré Landru
  • Julie Delarme Rolande (rôle représentant Fernande Segret)
  • Catherine Arditi Marie-Catherine
  • Danièle Lebrun Mme Cuchet
  • Catherine Jacob Mme Marchadier
  • François Caron Commissaire Belin

Як дивитися Désiré Landru на IPTV App

Переглянути Désiré Landru на IPTV App можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Désiré Landru у 4K на IPTV App — дізнайтеся про преміум IPTV сервіс або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Désiré Landru сьогодні

Не чекайте на дату виходу — IPTV App вже має Désiré Landru, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 18 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 130 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.